Frontier Shootout 2010 tulokset

East District Frontier Shootout 2010
Yhteistulokset:

SijaAliasLuokkaStampedeTex WillerTotal
1.Cold Hand LeoGunfighter99,2896,96196,24
2.Finger JacksonCowboy146,0378,54224,57
3.Lucky LongshotGunfighter141,75104,95246,70
4.Armadillo Andy49’ers168,52111,16279,68
5.Big JakeSenior163,63116,51280,14
6.Drifter49’ers154,62146,56301,18
7.Gunsmoke MikeDuelist180,97126,49307,46
8.John ParkerDuelist198,95134,39333,34
9.John WalkerCowboy198,96145,74344,70
10.Rattlesnake SteveDuelist207,38158,65366,03
11.Colorado Jack SterlingCowboy224,25166,27390,52
12.Deadwood DixieLady Wrangler258,25167,99426,24
13.The OzzGunfighter250,72185,40436,12
14.Elias VernonFrontier Cartridge Duelist253,93196,05449,98
15.Cat BallouLady Wrangler292,32172,96465,28
16.Eula GoodnightLadies 49’ers292,28189,23481,51

Stampede Cup IV/2010 tulokset
Results per category
Cowboy

SijaNimiAika
1.Finger Jackson146,03
2.John Walker198,96
3.Colorado Jack Sterling224,25

Gunfighter
SijaNimiAika
1.Cold Hand Leo99,28
2.Lucky Longshot141,75
3.The Ozz250,72

49’ers
SijaNimiAika
1.Drifter154,62
2.Armadillo Andy168,52

Senior
SijaNimiAika
1.Big Jake163,63

Ladies 49’ers
SijaNimiAika
1.Eula Goodnight292,28

Duelist
SijaNimiAika
1.Gunsmoke Mike180,97
2.John Parker198,95
3.Rattlesnake Steve207,38

Lady Wrangler
SijaNimiAika
1.Deadwood Dixie258,25
2.Cat Ballou292,32

Frontier Cartridge Duelist
SijaNimiAika
1.Elias Vernon253,93

Overall results

SijaNimiLuokkaAika
1.Cold Hand LeoGunfighter99,28
2.Lucky LongshotGunfighter141,75
3.Finger JacksonCowboy146,03
4.Drifter49’ers154,62
5.Big JakeSenior163,63
6.Armadillo Andy49’ers168,52
7.Gunsmoke MikeDuelist180,97
8.John ParkerDuelist198,95
9.John WalkerCowboy198,96
10.Rattlesnake SteveDuelist207,38
11.Colorado Jack SterlingCowboy224,25
12.The OzzGunfighter250,72
13.Elias VernonFrontier Cartridge Duelist253,93
14.Deadwood DixieLady Wrangler258,25
15.Eula GoodnightLadies 49’ers292,28
16.Cat BallouLady Wrangler292,32

Per Stage results

1: Stage 1

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Finger Jackson36,331,31---
2.Lucky Longshot42,2437,241---
3.Cold Hand Leo45,2645,26----
4.Armadillo Andy45,9245,92----
5.Big Jake50,2150,21----
6.Drifter51412---
7.Eula Goodnight64,3159,311---
8.John Parker65,2550,253---
9.Cat Ballou67,8862,881---
10.Colorado Jack Sterling68,6653,663---
11.Rattlesnake Steve71,3971,39----
12.Deadwood Dixie72,5767,571---
13.John Walker73,4768,471---
14.Gunsmoke Mike74,764,7--1-
15.Elias Vernon88,6573,653---
16.The Ozz97,162,17---

2: Stage 2

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Cold Hand Leo23,0833,08-10--
2.Lucky Longshot40,0745,07110--
3.Gunsmoke Mike42,1152,11-10--
4.Finger Jackson42,2137,211---
5.The Ozz45,955,9-10--
6.Drifter48,4938,492---
7.Big Jake52,347,3310--
8.John Walker54,6459,64110--
9.Rattlesnake Steve63,3763,37210--
10.Armadillo Andy65,1555,152---
11.John Parker67,0357,032---
12.Colorado Jack Sterling71,751,74---
13.Elias Vernon82,4867,48510--
14.Deadwood Dixie84,1664,164---
15.Eula Goodnight87,6767,674---
16.Cat Ballou102,9777,973-1-

3: Stage 3

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Cold Hand Leo30,9440,94-10--
2.Drifter55,1350,13310--
3.Armadillo Andy57,4567,45-10--
4.Lucky Longshot59,4449,442---
5.Big Jake61,1261,12----
6.Gunsmoke Mike64,1664,16210--
7.John Parker66,6776,67-10--
8.Finger Jackson67,5247,524---
9.John Walker70,8570,85210--
10.Rattlesnake Steve72,6282,62-10--
11.Elias Vernon82,882,8210--
12.Colorado Jack Sterling83,8963,894---
13.Deadwood Dixie101,5266,527---
14.The Ozz107,7247,7212---
15.Cat Ballou121,4791,474-1-
16.Eula Goodnight140,390,310---

Tex Willer Cup III/2010 tulokset

Cowboy

SijaNimiAika
1.Finger Jackson78,54
2.John Walker145,74
3.Colorado Jack Sterling166,27

Gunfighter
SijaNimiAika
1.Cold Hand Leo96,96
2.Lucky Longshot104,95
3.The Ozz185,4

49’ers
SijaNimiAika
1.Armadillo Andy111,16
2.Drifter146,56

Senior
SijaNimiAika
1.Big Jake116,51

Ladies 49’ers
SijaNimiAika
1.Eula Goodnight189,23

Duelist
SijaNimiAika
1.Gunsmoke Mike126,49
2.John Parker134,39
3.Rattlesnake Steve158,65

Lady Wrangler
SijaNimiAika
1.Deadwood Dixie167,99
2.Cat Ballou172,96

Frontier Cartridge Duelist
SijaNimiAika
1.Elias Vernon196,05

Overall results

SijaNimiLuokkaAika
1.Finger JacksonCowboy78,54
2.Cold Hand LeoGunfighter96,96
3.Lucky LongshotGunfighter104,95
4.Armadillo Andy49’ers111,16
5.Big JakeSenior116,51
6.Gunsmoke MikeDuelist126,49
7.John ParkerDuelist134,39
8.John WalkerCowboy145,74
9.Drifter49’ers146,56
10.Rattlesnake SteveDuelist158,65
11.Colorado Jack SterlingCowboy166,27
12.Deadwood DixieLady Wrangler167,99
13.Cat BallouLady Wrangler172,96
14.The OzzGunfighter185,4
15.Eula GoodnightLadies 49’ers189,23
16.Elias VernonFrontier Cartridge Duelist196,05

Per Stage results

3: Stage 3

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Finger Jackson26,9921,991---
2.Armadillo Andy35,8430,841---
3.Big Jake35,8835,88----
4.Lucky Longshot38,4333,431---
5.Gunsmoke Mike38,6338,63----
6.Cold Hand Leo42,3327,333---
7.John Walker43,5338,531---
8.Drifter46,0136,012---
9.John Parker47,6137,612---
10.Rattlesnake Steve49,349,3----
11.Colorado Jack Sterling50,645,61---
12.The Ozz51,6451,64----
13.Eula Goodnight55,0855,08----
14.Cat Ballou56,0946,092---
15.Elias Vernon56,656,6----
16.Deadwood Dixie59,1749,172---

1: Stage 1

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Cold Hand Leo27,7927,79----
2.Finger Jackson28,9928,99----
3.Lucky Longshot35,3130,311---
4.Big Jake37,0737,07----
5.Armadillo Andy38,1138,11----
6.John Parker45,9145,91----
7.Colorado Jack Sterling47,0647,06----
8.John Walker49,9249,92----
9.Gunsmoke Mike50,650,6----
10.Rattlesnake Steve56,1156,11----
11.Deadwood Dixie57,1857,18----
12.Cat Ballou63,1863,18----
13.Drifter63,4643,464---
14.Elias Vernon66,861,81---
15.Eula Goodnight78,4858,484---
16.The Ozz87,9872,981-1-

2: Stage 2

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSoG
1.Finger Jackson22,5622,56----
2.Cold Hand Leo26,8426,84----
3.Lucky Longshot31,2131,21----
4.Drifter37,0937,09----
5.Armadillo Andy37,2137,21----
6.Gunsmoke Mike37,2637,26----
7.John Parker40,8740,87----
8.Big Jake43,5638,561---
9.The Ozz45,7845,78----
10.Deadwood Dixie51,6451,64----
11.John Walker52,2952,29----
12.Rattlesnake Steve53,2453,24----
13.Cat Ballou53,6953,69----
14.Eula Goodnight55,6755,67----
15.Colorado Jack Sterling68,6148,612-1-
16.Elias Vernon72,6572,65----